Про компанію

ТОРГОВИЙ ДІМ "ТЕМИО"

8 липня 2005 року вважається днем створення товариства з обмеженою відповідальністю Торговий дім "ТЕМиО", яке створене групою професіоналів високого рівня.Основними напрямами діяльності фірми є:
1. Реалізація промислових і побутових газосигналізаторів "Варта" і усього супутнього газового устаткування, необхідного для їх монтажу і обслуговування.
Головна мета - повне задоволення замовлення покупця високоякісними товарами і цього принципу ми свято дотримуватимемося у своїй діяльності;
2. Монтаж і налаштування систем контролю загазованості промислових і житлових приміщень, будівель "черінь-ключ";
3. Гарантійне і післягарантійне технічне(сервісне) обслуговування встановлених систем.

Торговий дім "ТЕМиО" є офіційним дистриб'ютором ЗАТ "ТЕМиО" - провідного вітчизняного виробника газосигналізаторів, нами налагоджені прямі зв'язки з фірмами - постачальниками супутнього газового устаткування провідних світових і українських компаній.

Слід зазначити, що з місяця в місяць фірма набирається досвіду і нових постійних клієнтів, серед яких флагмани української індустрії, такі як НАК "Нафтогаз України", ВАТ "Укртелеком", ХК "Київмісьбуд", і інші.

З метою повного забезпечення потреб клієнтів постійно розширюються широкі партнерські зв'язки з іншими структурами і державними організаціями дозволяє нам усебічно обслуговувати клієнтів і допомагати їм у вирішенні важких технічних питань.
Постійна наявність широкого асортименту товарів на складі, гнучка цінова політика, оперативність постачань товару у будь-яку точку України, високоякісний сервіс, високий професіоналізм колективу дозволяє зробити бізнес наших клієнтів максимально вигідним і комфортним.
Фірма відкрита для співпраці і конструктивного діалогу.
 
 
 

Види діяльності

Основними напрямами діяльності фірми є: 1. Реалізація промислових і побутових газосигналізаторів "Варта" і усього супутнього газового устаткування, необхідного для їх монтажу і обслуговування. Головна мета - повне задоволення замовлення покупця високоякісними товарами і цього принципу ми свято дотримуватимемося у своїй діяльності;2. Монтаж і налаштування систем контролю загазованості промислових і житлових приміщень, будівель "черінь-ключ";3. Гарантійне і післягарантійне технічне(сервісне) обслуговування встановлених систем.Торговий дім "ТЕМиО" є офіційним дистриб'ютором ТОВ "ТЕМІО" - провідного вітчизняного виробника газосигналізаторів, нами налагоджені прямі зв'язки з фірмами - постачальниками супутнього газового устаткування провідних світових і українських компаній.Слід зазначити, що з місяця в місяць фірма набирається досвіду і нових постійних клієнтів, серед яких флагмани української індустрії, такі як НАК "Нафтогаз України", ВАТ "Укртелеком", ХК "Київмісьбуд", і інші.З метою повного забезпечення потреб клієнтів постійно розширюються широкі партнерські зв'язки з іншими структурами і державними організаціями дозволяє нам усебічно обслуговувати клієнтів і допомагати їм у вирішенні важких технічних питань. Постійна наявність широкого асортименту товарів на складі, гнучка цінова політика, оперативність постачань товару у будь-яку точку України, високоякісний сервіс, високий професіоналізм колективу дозволяє зробити бізнес наших клієнтів максимально вигідним і комфортним.Фірма відкрита для співпраці і конструктивного діалогу.Сподіваємося, інформація про нашу компанію, виявиться для вас корисною і дозволить прийняти єдино правильне рішення у виборі надійного партнера.ЗАВЖДИ РАДІ СПІВПРАЦІ З ВАМИ!

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Торговий Дім "ТЕМІО"
(основний офіс)

03067, Україна, Київська, Київ, бул. І.Лепсе, будинок 4
  • +38 (044) 404-03-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create